INOVACE

Chytrá e-mobilita pro práci

Industralizace a mobilita nás dnes staví před globální výzvy. Obzvláště v městských centrech již vznikají problémy v oblasti znečištění životního prostředí a hluku. Kromě toho je nutné pečlivé zacházení s přírodními zdroji na naší planetě.

Je naší povinností poskytnout řešení, která zajistí budoucnost pro budoucí generace. Všichni zaměstnanci společnosti CVTECH přebírají tuto odpovědnost – společně jsme vytvořili řešení pro sektor užitkových vozidel a dnes jsme předním dodavatelem čistě elektrických užitkových vozidel.

Rozvoj inteligentních řešení

Naším posláním je vždy vyvíjet chytrá řešení, která sladí ekonomiku a ekologii. U toho se můžeme naučit mnoho z přírody, kterou chceme šetřit prostřednictvím našich řešení.

Nabíjecí stanice a baterie

Nezapomínáme na infrastrukturu nabíjení a nabízíme systémy přizpůsobené Vašim individuálním požadavkům.

Prostřednictvím chytrého řešení efektivně řídit svou E-flotilu: otázky týkající se intervalů údržby, správy vozidel nebo správy nabíjení výrazně zjednodušují koordinaci celého Vašeho e-parkoviště.

Ochrana klimatu ve světě

Elektromobily poskytují centralizované řešení pro ochranu klimatu ve světě. CVTECH přeměňuje vozový park na elektrická vozidla – protože nabízíme všechny služby z jediného zdroje.

Získejte dotaci na nákup nového vozidla pro státní správu!

Pořiďte si užitkový elektromobil MAXUS EV80. Od 17.2.2020 startuje dotační výzva NPŽP 11/2019: Alternativní pohony. Rádi Vám pomůžeme a uděláme technické řešení na míru. Naše vozidlo je plně homologované a jeho mezi hlavní výhody patří třímístná kabina, mnoho variant provedení (třístranný sklápěč, sanitní vozidlo, vozidlo pro svoz komunálních odpadů, vozidlo pro přepravu tělesně postižených,…), dojezd až 192 km, ve standardu klimatizace, a další prvky výbavy.